JODO


Drużynowy Wicemistrz Europy 2009 i 2019

Trenerka Kadry Narodowej Jodo wraz z Komisją Jodo Polskiego Związku Kendo ogłasza skład Ścisłej Kadry Narodowej Jodo na 2022 rok.

 (kolejność nazwisk alfabetyczna)

Mudan

  1. Katarzyna Kubiak, Meishinkan Poznań
  2. Marcin Zyga, WSK Wrocław

Shodan

  1. Michael Kemp, Meishinkan Poznań
  2. Przemysław Nowak, Meishinkan Poznań
  3. Dorota Olender, Meishinkan Poznań

Sandan

  1. Łukasz Filip, WSK Wrocław
  2. Piotr Wawrzyniak, Meishinkan Poznań

Yondan

  1. Ziemowit Domański, Meishinkan Poznań
  2. Agnieszka Krawczyk, WSK Wrocław
  3. Rafał Wójcik, Meishinkan Poznań

Godan

  1. Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  2. Michał Szczepański, WSK Wrocław
  3. Piotr Urbanek, Bumeikan Katowice

 

Agnieszka Krawczyk
Trenerka Kadry Jodo

Łukasz Machura, Paweł Brzeziński, Agnieszka Krawczyk, Rafał Wójcik
Komisja Jodo

Lp Nazwisko Imiona Klub PZKendo Stopień
1 Szczepański Michał WSK Wrocław godan
2 Machura Łukasz Bumeikan Katowice godan
3 Urbanek Piotr Bumeikan Katowice godan
4 Wójcik Rafał Meishinkan Poznań yondan
5 Krawczyk Agnieszka WSK Wrocław yondan
6 Domański Ziemowit Meishinkan Poznań yondan
7 Bień Wiktor Meishinkan Poznań yondan
8 Filip Łukasz WSK Wrocław sandan
9 Wawrzyniak Piotr Meishinkan Poznań sandan
10 Żurek Mariusz Meishinkan Poznań sandan
11 Gabrusewicz Tomasz Bumeikan Katowice sandan
12 Olender Dorota Meishinkan Poznań shodan
13 Nowak Przemysław Meishinkan shodan
14 Kemp Michael Meishinkan shodan
15 Magosz Dorota Bumeikan Katowice shodan
16 Zyga Marcin WSK Wrocław mudan
17 Kędziora Joanna Meishinkan Poznań mudan
18 Kubiak Katarzyna Meishinkan mudan
19 Nowak Karena Meishinkan mudan
20 Segura Tenie Meishinkan mudan
21 Nita Jan Bumeikan Katowice mudan
22 Dobosz Roman Bumeikan Katowice mudan

Lp Nazwisko Imiona Klub PZKendo Stopień
1 Szczepański Michał WKS Wrocław godan
2 Machura Łukasz Bumeikan Katowice godan
3 Urbanek Piotr Bumeikan Katowice godan
4 Brzeziński Paweł SKK Sopot yondan
5 Domański Ziemowit Meishinkan Poznań yondan
6 Bień Wiktor Meishinkan Poznań yondan
7 Bieniak Adam WKK Warszawa yondan
8 Wójcik Rafał Meishinkan Poznań sandan
9 Wawrzyniak Piotr Meishinkan Poznań sandan
10 Krawczyk Agnieszka WKS Wrocław sandan
11 Borowiak Dariusz Meishinkan Poznań sandan
12 Filip Łukasz WKS Wrocław nidan
13 Zdańkowski Jakub WKS Wrocław shodan
14 Magosz Dorota Bumeikan Katowice shodan
15 Kroczak Aleksandra WKS Wrocław mudan
16 Olender Dorota Meishinkan Poznań mudan
17 Nowak Przemysław Meishinkan Poznań mudan
18 Kubiak Katarzyna Meishinkan Poznań mudan
19 Karpiński Rafał SKK Sopot mudan