Wyniki Mistrzostw Polski Iaido:

Turniej drużynowy

  1. Bumeikan Katowice, Polska
  2. Renshinkan Wrocław, Polska
  3. Nozomi #2 Hradec Kralove, Czechy / Meishinkan Poznań, Polska

Kantosho: Katarzyna Papis

Mudan

  1. Jan Pablo, Nozomi Hradec Kralove
  2. Bartłomiej Wróbel, AZS Gliwice
  3. Tomas Podhorec, Hikari Koszyce/ Andrzej Pasiewicz, Renshinkan Wrocław

Kantosho: Aleks Prasek, Byakkoshinkan Warszawa

Shodan

  1. Marketa Slukova, Nozomi Hradec Kralove
  2. Petr Stejskal, Nozomi Hradec Kralove
  3. Ales Hubl, Kensei Praga / Jaroslav Bitarovec, Nozomi Hradec Kralove

Kantosho: Aleksandra Kroczak, Renshinkan Wrocław

Nidan

  1. Mateusz Mastalerz, Renshinkan Wrocław
  2. Agnieszka Krawczyk, WSK Wrocław
  3. Agnieszka Siewierska, AZS Gliwice / Erika Kulcsarova, Hikari Koszyce

Kantosho: Corrina Wróbel, AZS Gliwice

Sandan

  1. Tomasz Gabrusewicz, Bumeikan Katowice
  2. Ziemowit Domański, Meishinkan Poznań
  3. Piotr Wawrzyniak, Meishinkan Poznań / Grzegorz Górecki, Jinbukan Częstochowa

Kantosho: Jiri Kloz, Kensei Praga

Yondan

  1. Adriana Nagyova, Hikari Koszyce
  2. Adam Bieniak, WKK Warszawa
  3. Pavla Stepanova, Nozomi Hradec Kralove / Kamil Orciuch, Bumeikan Katowice

Kantosho: Piotr Urbanek, Bumeikan Katowice

Godan

  1. Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  2. Piotr Bidziński, AZS Gliwice
  3. Michał Szczepański, WSK Wrocław / Maciej Aleksandrowicz Kobudo Kenyukai

 

Wyniki Mistrzostw Polski Jodo:

Turniej drużynowy

  1. Hikari Koszyce, Słowacja
  2. Meishinkan Poznań, Polska
  3. Nozomi Hradec Kralove, Czechy / WSK Wrocław, Polska

Mudan

  1. Tomas Podhorec
  2. Jiri Cerny
  3. Tomas Hoffmann / Tomasz Kokowski

Kantosho: Tomasz Kokowski

Shodan

  1. Erika Kulcarova
  2. Pavla Stepanova
  3. Rafał Wojciechowski / Jarmila Rybova

Kantosho: Maciej Knapik

Nidan

  1. Agnieszka Krawczyk
  2. Pavel Tomes
  3. Piotr Wawrzyniak / Rafał Wójcik

Kantosho: Joanna Holeczek

Sandan

  1. Ziemowit Domański
  2. Wiktor Bień
  3. Adriana Nagyova / Tomasz Gabrusewicz

Kantosho: Adriana Nagyova

Yondan

  1. Adam Bieniak
  2. Kamil Orciuch
  3. Michał Szczepański / Marian Bartko

Kantosho: Paweł Brzeziński

Godan

  1. Łukasz Machura
  2. Piotr Urbanek
Zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc najświeższe informacje ze świata kendo